دستگاه بسته بندی چای

انواع بسته بندی چای

از بسته ها و طرح های گوناگونی استفاده میشود چرا که در حفظ و عطر جای تاثیر داشته باشند و هچینین تولید کنندگان این حال خاص این محصولات برای جذاب شدن و طراحی خاص و برای سود و ثبت برند بیشتر طرح های گوناگونی استفاده و پیشنهاد داده اند برای مثال میتوان گفت که برای تبلیغات و حفظ طعم و تحربه دل نیشین حال مشتریان از عطر های نختلفی در بسته بندی چای خود استفاده میکنند مثل ادویه وانیل ،نعنا،زعفران،میخک،دارچیت،هل،گل سرخ، و اسانس های طبیعی و معطر، و سپس اقدام به بسته بندی محصول خود میکنند

مزایای دستگاه بسته بندی چای


از مزیت های دستگاه بسته بندی چای می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱. مجهز بودن دستگاه بسته بندی چای به سیستم plc و صفحه لمسی که عملکرد آن را کارآمدتر می کند.

۲. استفاده از مواد فولادی ضد زنگ در تهیه و ساخت دستگاه بسته بندی چای

۳. دارای برد عیب یابی کاربردی است که می‌تواند باعث افزایش سطح ایمنی دستگاه شود.

۴. دارای امکان بسته بندی چای در اندازه ها و اشکال مختلف جهت برآورده شدن نیاز مخاطبان

۵. دستگاه بسته بندی چای اتوماتیک تمام مراحل تغذیه، بسته بندی، قالب گیری و دیگر مراحل بسته بندی را به طور کاملا خودکار انجام می دهد.

۶. امکان استفاده از دستگاه بسته بندی چای به تنهایی یا در کنار دستگاه های دیگر درخط راه اندازی کارخانه چای می باشد.

برای بسته بندی دمنوش و چایی از چه دستگاه هایی استفاده کنیم

با توجه به تنوع محصولات تولید کنندگان این محصول تمایل به بسته بندی های خاص و جذاب دارند چرا که چای به دلیل رواج و استفاده همیشگی مردم به یک عادت روزانه تبدیل شده است به این سبب است که محصولات همچون چای را با طرح های کیسه ای بسته بندی میکنند قابل به ذکر است که یکی از مدل های بسته بندی چای به صورت تی بگ و کیسه ای است که سهولت استفاده ان نیز یکی از قابلیت های این نوع بسته بندی است به همین دلیل است که استفاده از دستگاه تی بگ زن افزایش چشمگیری داشته است

نحوه کار دستگاه بسته بندی چای


از دستگاه بسته بندی چای جهت بسته بندی چای و دمنوش های مختلف گیاهی از قبیل چای سبز، به لیمو، دارچین و. در اشکال و اندازه های مختلف استفاده می‌شود. دستگاه بسته بندی چای تی بگ در حال حاضر از پرمخاطب ‌ترین دستگاه‌ ها در صنعت بسته بندی چای به حساب می آید.این مدل دستگاه دارای امکاناتی از قبیل توزین پیمانه ای و نیز امکان نصب نخ و اتیکت می باشد. مراحل بسته بندی چای تی بگ به این صورت است که مواد پودری کاملاً خشک به طور پیمانه ای در وزنی که از قبل مشخص شده است، توسط دستگاه جدا می شود و درون کاغذ لفافه مخصوص ریخته می شود.

پس از آن، انتهای نخ درون بسته قرار می‌گیرد و همزمان سه طرف کاغذ توسط حرارت فک های مخصوص دوخته می شود. برق مورد استفاده دستگاه تک فاز است. جنس بدنه دستگاه نیز از استیل و آهن تهیه می شود.

دستگاه ها و ادوات استفاده شده در خط تولید چای

دستگاه بسته بندی چهار توزین
این دستگاه مجهز به لودسل و چشم الکترونیکی است و با استفاده از سیستم PLC کار می‌کند. دستگاه بسته بندی چهار توزین دارای کاسه وزن کشی و مانیتور لمسی است. دستگاه فوق از دقت بالایی برخوردار بوده و توانایی بسته بندی انواع مختلفی از مواد غذایی از جمله چای و دمنوش را دارد.

دستگاه سلفون کش
دستگاه سلفون کش همانطور که از نام آن پیداست برای بسته بندی محصولات با استفاده از رول سلفون کاربرد دارد. نوع دستی این دستگاه برای بسته بندی خود چای و نوع اتوماتیک و بزرگ‌تر آن برای بسته بندی جعبه‌های چای استفاده می‌شود. دستگاه سلفون کش یکی از ساده‌ترین و در عین حال پرکاربردترین دستگاه‌های بسته بندی است که برای بسته بندی چای و دمنوش‌ها نیز کاربرد دارد. برای مشاهده انواع این دستگاه می‌توانید به سایت موعود صنعت مراجعه نماییدو همیچنین برای برخورداری از اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده بر روی سات تماس حاصل فرماید مشاوران ما در هر زمان از روز پاسخ گوی شما مشتریان گرامی خوهند بود

دستگاه دوخت ریلی
دستگاه دوخت ریلی برای بسته بندی انواع محصولات با استفاده از پاکت‌های پلاستیکی کاربرد دارد. این دستگاه عملکری نیمه اتوماتیک دارد. به این صورت که اپراتور پاکت را با محصول مورد نظر پر نموده و سپس لبه‌های آن را داخل دستگاه قرار می‌دهد. سپس دستگاه لبه‌های پاکت را با استفاده از گرمای المنت دوخت زده و به هم می‌چسباند. این روش، یکی از رایج‌ترین انواع بسته بندی است.